زنگ بیماریهای قلبی بیماران دیابتی مواد افزودنی

زنگ: بیماریهای قلبی بیماران دیابتی مواد افزودنی مواد غذایی مواد غذایی مبتلا شدن جوش شیرین ویتامین استفاده بیماری پروتئین

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ تحریم‌های کره شمالی را یک سال دیگر تمدید کرد

ترامپ علی‌رغم جاری بودن مذاکرات با کره شمالی، اوضاع اضطرار ملی راجع به این کشور را تمدید کرد تا تحریم‌ها علیه پیونگ‌یانگ یک سال دیگر ادامه داشته باشد.

ترامپ تحریم‌های کره شمالی را یک سال دیگر تمدید کرد

ترامپ تحریم های کره شمالی را یک سال دیگر تمدید کرد

عبارات مهم : آمریکا

ترامپ علی رغم جاری بودن مذاکرات با کره شمالی، اوضاع اضطرار ملی راجع به این کشور را تمدید کرد تا تحریم ها علیه پیونگ یانگ یک سال دیگر ادامه داشته باشد.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا بعد از یک به اصطلاح «دیدار تاریخی» با رهبر کره شمالی، تحریم های این کشور را یک سال دیگر تمدید کرد.

ترامپ تحریم‌های کره شمالی را یک سال دیگر تمدید کرد

این خبر را دفتر اطلاع رسانی کاخ سفید منتشر کرده و در آن آمده که مدیر جمهور آمریکا با توجه به «ادامه وجود مواد شکافت پذیر قابل استفاده در تسلیحات در شبه جزیره کره و ترساندن غیرمعمولی که این مطلب جهت امنیت ملی، اقتصاد و سیاست خارجی آمریکا ایجاد کرده» فرمان های اجرایی روسای جمهور قبل را که از سال ۲۰۰۸ اجرایی شده است و اعلام «وضعیت اضطرار ملی» علیه کره شمالی را تمدید می کند.

ترامپ در حالی این تحریم را یک سال دیگر تمدید کرد که کره شمالی جهت مهیا شدن زمینه ملاقات «کیم جونگ اون» رهبر این کشور و مدیر جمهور آمریکا در سنگاپور، ۳ خرداد، تونل های انجام آزمایش های هسته ای خود را که با نام سایت «پونگیه ری» آشنا می شد، در برابر دیده خبرنگاران بین المللی منفجر کرد.

ترامپ علی‌رغم جاری بودن مذاکرات با کره شمالی، اوضاع اضطرار ملی راجع به این کشور را تمدید کرد تا تحریم‌ها علیه پیونگ‌یانگ یک سال دیگر ادامه داشته باشد.

این دیدار روز 22 خرداد در سنگاپور انجام شد و بعد از ان گفته شد که کره شمالی با ادامه روند خلع سلاح اتمی به شرط گرفتن «تضمین امنیتی» از آمریکا، موافقت کرده هست؛ ماهیت و ساز و کار اجرایی این «تضمین امنیتی» هنوز اعلام نشده است.

بعد از این دیدار، همچنین گفته شد که کیم جونگ اون، دعوت ترامپ جهت سفر به واشنگتن دی. سی. جهت برگزاری دور بعدی مذاکرات را پذیرفته است.

واژه های کلیدی: آمریکا | تحریم ها | کره شمالی | کره شمالی | دونالد ترامپ | رهبر کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz