زنگ بیماریهای قلبی بیماران دیابتی مواد افزودنی

زنگ: بیماریهای قلبی بیماران دیابتی مواد افزودنی مواد غذایی مواد غذایی مبتلا شدن جوش شیرین ویتامین استفاده بیماری پروتئین

گت بلاگز اخبار حوادث همسرخیانتکارم را می بخشم وبا او زندگی می کنم/ مایلم با همان مردی زندگی کنم که با اورابطه داشتم ، مرد/ زن

کشور عزیزمان ایران نوشت:شاکی که کارمند یک شرکت شخصی هست، به مأموران گفت: مدتی قبل جهت کار به خارج از شهر رفته بودم ولی به دلایلی سریعتر از موعد از مأموریت برگش

مرد:همسرخیانتکارم را می بخشم وبا او زندگی می کنم/زن:مایلم با همان مردی زندگی کنم که با اورابطه داشتم

عبارات مهم : زندگی

دو ماه قبل مرد جوانی از همسرش شکایت کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:شاکی که کارمند یک شرکت شخصی هست، به مأموران گفت: مدتی قبل جهت کار به خارج از شهر رفته بودم ولی به دلایلی سریعتر از موعد از مأموریت برگشتم و مرد غریبه ای را در منزل ام با همسرم دیدم. بعد از این اتفاق حتی نمی خواهم به صورت همسرم نگاه کنم و او را جهت هر لحظه فراموش کرده ام و می خواهم مجازات شود.»

با بیانات مرد جوان، همسر او و مرد غریبه بازداشت شدند و بعد از تکمیل تحقیقات، پرونده جهت پیگیری به شعبه یازدهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی متین راسخ انتقال یافت.

همسرخیانتکارم را می بخشم وبا او زندگی می کنم/ مایلم با همان مردی زندگی کنم که با اورابطه داشتم ، مرد/ زن

جلسه محاکمه به صورت غیر علنی و پشت درهای بسته دادگاه شروع شد و زن جوان در حالی که دوستی با مرد غریبه را قبول داشت، سوگند خورد که هیچ رابطه ای با او نداشته است.

او به قضات گفت: «من اشتباه کردم ولی همه اینها به خاطر بی توجهی همسرم بود. او همه زندگی اش جهت دیگران است وهرگز به من اهمیتی نمی دهد. از این شرایط خسته شده است ام و می خواهم از او طلاق بگیرم.» این ادعا در حالی مطرح شد که شاکی پرونده بیانات همسرش را رد کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:شاکی که کارمند یک شرکت شخصی هست، به مأموران گفت: مدتی قبل جهت کار به خارج از شهر رفته بودم ولی به دلایلی سریعتر از موعد از مأموریت برگش

در آخر این جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به بیانات طرفین و مدارک پرونده زن جوان را به خاطر ارتباط با مرد ناشناس به تحمل 99 ضربه شلاق محکوم کردند.

پس از صدور این حکم مرد جوان به همسرش ابراز علاقه کرد و خواستار بازگشت او شد ولی زن مدعی شد جهت طلاق اقدام کرده و می خواهد با مرد مورد علاقه اش زندگی کند.

واژه های کلیدی: زندگی | پرونده | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz